top of page

Máme vášeň pro přírodní kámen. Prostě nás to baví!

Návrh designu a doporučení

Jsme vám k dispozici pro realizaci vašich nápadů a potřeb. Dlouhodobě spolupracujeme s osvědčenými architekty i dalšími řemeslníky. 

Snímek obrazovky 2023-08-21 v 17.47.39.png

Cenová kalkulace
a termín realizace

Cenovou kalkulaci připravím nezávazně, na základě základní poptávky. Termín realizace je otázkou velikosti zakázky a dostupnosti vybraných materiálů.

Konzultace na místě

Přijedeme se osobně 

podívat na váš projekt. Vyvzorkujeme materiály, ukážeme vzorové realizace a navrhneme pro váš interiér možná řešení. 

Realizace projektu

Úspěšně dokončené

 realizaci předchází pečlivá příprava. Klíčem je komunikace se všemi zúčastněnými.

Pokud vašemu projektu chybí koordinace, jsme v tomto ohledu k dispozici.

Naše záruky kvality

Naše zkušenosti: Jsme především řemeslníci. Vaše projekty vznikají doslova pod našima rukama, samozřejmě i s pomocí profesionálních stojů. Máme zkušenost z USA, kde jsme vyráběli například kuchyňské pracovní desky z přírodního kamene, pro ty nejnáročnější zákazníky po dobu 5-ti let, a kde také vznikla naše původní společnost Millennium stone.

Kvalita a trvanlivost materiálu: Spolupracujeme s profesionálními a zkušenými dodavateli a vybíráme opravdu kvalitní materiály. Záruka může zahrnovat trvanlivost použitého kamene. To znamená, že kámen by měl být odolný vůči obvyklému opotřebení a vlivům prostředí po určitou dobu.
 

Zpracování a instalace: Neustále se rozvíjíme spolu s novými materiály i aktuálními trendy a také s požadavky našich zákazníků. Zaručujeme technologicky správnou instalaci a zpracování. To znamená, že kamenné prvky jsou přesně řezány a instalovány tak, aby nedocházelo k praskání, odlupování nebo jiným problémům.
 

Vizuální kvalita: Vizuální kvalitu kamene tvoří sama příroda. Ideálně sami vybíráte konkrétní materiál pro váš projekt a my zaručujeme dodání tohoto materiálu při realizaci.
 

Podmínky a péče: Záruka na materiál ovšem zahrnuje také podmínky týkající se správného užívání a údržby kamenných prvků.
Zákazník je o těchto podmínkách zacházení s kamenem předem informován a také o následné údržbě poučen.

Vytvořte si dům snů.
Sdělte nám své představy ještě dnes.

bottom of page