top of page

Galerie realizací

Koupelnové
velkoformátové obklady a dlažby.
Keramika vysoké
kvality vyrobená 
v Itálii a Španělsku.

Při realizacích obkladů koupelen používáme efektivní velkoformátovou keramiku. Obklady a dlažby nabízíme v desítkách krásných designů jako jsou elegantní mramor, luxusní onyx nebo jednoduchý granit. Povrchová úprava obkladů může být lesklá, matná, neboli saténová. 

Velkoformátovou keramikou nazýváme formáty od 120x260cm, 120x280cm, 150x300cm až po velikost dlaždice 150x320cm. Tloušťka materiálu se odvíjí dle specifikace zakázky, běžně se velkoformátová keramika vyrábí v tloušťce 0,6 - 0,9mm. 

Spoje hran keramických obkladů lepíme stantardně na 45° aby nebyly viditelné a ve výsledku působí jako vyrobený z jenoho kusu - rohové lišty nepoužíváme.

Výjimkou jsou ozdobné designové lišty, jako žádaný prvek, většinou ve zlatém odstínu.

Velkoformátový obklad má výhodu v minimálním množství spár, dlažba tak řeší například bezspárovou podlahu ve sprchovém koutě, což bude ve vaší koupelně opravdový poklad nejen z vizuální stránky, ale potěší vás především při údržbě a čistění.

Prohlédněte si katalog velkoformátové dlažby a obkladů

Umyvadlové desky

 

Koupelnová umyvadla se instalují buď pod kamennou desku, což usnadňuje údržbu a nabízí vaší koupelně nejen více odkládacího prostoru, ale i krásný čistý vzhled. 
 

Umyvadlo položené shora na desku působí designově.
 

Lepená umyvadla vyrábíme jak z přírodního kamene, tak z keramiky. Mají spádovou plochu se skrytým odpadem.

umyvadlova_deska_kamen_millenniumstone_e

Vytvořte si ze své koupelny relaxační oázu.
Sdělte nám své představy ještě dnes.

bottom of page