top of page

KOUPELNOVÉ UMYVADLO

UCHYCENÉ POD DESKU

KAMENNÉ OBKLADY A DLAŽBA V KOUPELNÁCH

Pro kamenné obklady koupelen používáme přírodní mramor nebo velkoformátovou keramiku. Obojí se  nabízí se v široké škále jak barevných provedení, tak i různě výrazných kresbách. Povrchová úprava obkladů může být lesklá, matná, saténová, nebo antikovaná, což je jemně hrubší struktura.

Tloušťka materiálu se odvíjí dle specifikace zakázky, kamenný obklad je běžný od 1cm, velkoformátová keramika má standardně tloušťku 0,6mm.

Spoje hran kamenných obkladů lepíme stantardně na 45° aby nebyly viditelné a ve výsledku kámen působí jako vyrobený z jenoho kusu - rohové lišty nepoužíváme.

Koupelnová umyvadla se instalují buď pod desku, což usnadňuje to údržbu a nabízí vaší koupelně nejen více odkládacího prostoru, ale i krásný čistý vzhled, nebo na desku jako samostatný designový prvek.
Lepená uvydla vyrábíme z mramoru, materiálu použitého v rámci celé koupelny, může být samodržně i na desku. Mají spádovou plochu se skrytým odpadem.


Obložení van, či např. kamenné poličky a další prvky, jsou vyráběny na míru


Skleněné zástěny u sprchových koutů instalujeme do kamenného šlábku v podlaze a obkladu. Nezavazí vám pak při údržbě různé lišty či úchyty a opticky neruší.

33884656_m.jpg
VYŽÁDEJTE SI CENOVOU KALKULACI
bottom of page