obklad_SUPREME_millenniumstone.png

LUXUSNÍ A KVALITNÍ VELKOFORMÁTOVÁ
DLAŽBA A OBKLADY

VELKOFORMÁTOVÁ LUXUSNÍ KERAMIKA - KOUPELNY

V naší nabídce najdete i velkoformátové keramické obklady, vhodné především do koupelen. Pracujeme s výběrovou luxusní Italskou a Španělskou keramikou. 
Největší formáty se nabízí ve velikostech 120-260cm a 150-300cm. Menší 60x120cm, 90x90cm a specifické mozaiky.

Široká škála barevných provedení, jak kvalitně zpracovanou imitací mramorů a onyxů, nebo jednoduchých jednobarevných odstínech, dodá vaší koupelně exklusivní vzhled a minimum spár. Povrchová úprava obkladů může být lesklá i matná / saténová. 

Tloušťka materiálu se odvíjí dle specifikace zakázky,  velkoformátová keramika má standardně tloušťku od 6mm do 9mm.

Spoje hran keramických obkladů lepíme stantardně na 45°, aby soulepy vizuálně navazovaly na sebe, a výsledek byl elegentní a vizuálně čistý.

Podlahu sprchového koutu obkládáme v jednom kuse keramiky, beze spár, a se spádem ke stěně, u které je zabudována odpadní lišta. Volíme takovou, do níž lze vložit keramický obklad, čímž opticky neruší podlahu ve sprše zbytečným nerezovým prvkem.

Jako zastěnu dodáváme kalené sklo vyrobené na míru, určené pro sprchové kouty, které je zasazeno do lišty zasazené v keramickém obkladu, není tedy vidět a vizuálně neruší celkový celistvý dojem.

Keramika je vhodná i pro umyvadlové desky s podlepkem např. 4-7cm, avšak s umyvadly položenými na desku. V případě spodního keramického umyvadla je vhodnější použít kámen, který je barevností v široké nabídce a s keramikou se velmi dobře kombinuje.

keramika_millenniumstone.png
VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU CENOVOU KALKULACI MATERIÁLU NEBO CELÉ REALIZACE