top of page
7IV07319.jpg

VELKOFORMÁT ONYX 
V LUXUSNÍM ZPRACOVÁNÍ

VELKOFORMÁTOVÁ LUXUSNÍ KERAMIKA - KOUPELNY

V naší nabídce najdete i velkoformátové keramické obklady, vhodné především do koupelen. Pracujeme s výběrovou luxusní Italskou a Španělskou keramikou. 
Největší formáty se nabízí ve velikostech 120-260cm a 150-300cm. Menší 60x120cm, 90x90cm a specifické mozaiky.

Široká škála barevných provedení, kvalitně zpracovanou imitací mramorů a onyxů, kanných povrchů, květinových a geometrických vzorů, dodá vaší koupelně exkluzivní vzhled a minimum spár. Povrchová úprava obkladů může být lesklá nebo matná. 

Tloušťka materiálu se odvíjí dle specifikace zakázky, velkoformátová keramika má standardně tloušťku od 6mm do 9mm.

Spoje hran keramických obkladů lepíme na 45°, aby soulepy vizuálně navazovaly na sebe, bez lišt, a výsledek byl elegantní a vizuálně čistý.

Podlahu sprchového koutu obkládáme v jednom kuse keramiky, beze spár, a se spádem ke stěně, u které je zabudována odpadní lišta. Volíme takovou, do níž lze vložit keramický obklad, čímž opticky neruší podlahu ve sprše zbytečným nerezovým prvkem. V designu obkladu nabízíme i sprchové vaničky již hotové vč. odpadu.

Jako zastěnu dodáváme kalené sklo vyrobené na míru, určené pro sprchové kouty, které je zasazeno do keramického obkladu, žádná lišta tedy vizuálně neruší celkový celistvý  a čistý dojem.

keramika_millenniumstone.png
VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU CENOVOU KALKULACI
NAVRHNEME PRO VÁS MATERIÁL NEBO CELOU REALIZACI
bottom of page